Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Haalke, Hjalmar (1894-1964)
Oppstilling med høstblomster i vaser 1926

Olje på lerret
86x86
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1926.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000