Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Hagn, Alfred (1882-1958)
Elvelandskap

Olje på lerret
63x66
Signert nede t.v: Hagn

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000

Hagn deltok på Høstutstillingen fra 1912 til 1916 med malerier som av kritikerne ble omtalt som kubistiske. Nk.