Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Sitje, Joronn (1897-1982)
Negerkvinne, Chemaross

Olje på lerret
44x35
Signert nede t.h.: Joronn Sitje

Påtegnet på baksiden av lerretet:
"Sitje: "Chemaross"."

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering