Sitje, Joronn(1897-1982)
Negerkvinne, Chemaross
Olje på lerret
44x35
Signert nede t.h.: Joronn Sitje
Påtegnet på baksiden av lerretet:
"Sitje: "Chemaross"."
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
44x35
"Sitje: "Chemaross"."
Vurdering