Fjell, Kai(1907-1989)
Fra et atelier 1982
Akvarell på papir
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell - 82
Malt på et skisseblad med hullkant t.v.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Akvarell på papir
21x30
Vurdering