Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
104x158
Signert nede t. v.: A Normann

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000