Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret
104x158
Signert nede t. v.: A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
104x158
Signert nede t. v.: A Normann
Vurdering