Wetlesen, Wilhelm(1871-1925)
Mor hekler 1890
Olje på lerret
61x42
Signert og datert nede t.h.: W.W. 90
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Moder hekler, samt påtegnet: Af Wilh. Wetlesen Sandefjord.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00