Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap 1892

Olje på lerret
56x91
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1892.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 76 000