Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra Lillehammer 1920

Olje på plate
41x47
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 20

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000