Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra fjellet. Myrull 1919

Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 19

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra fjeldet. Myruld".

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering