Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Latinerkvarteret i Paris 1938
Olje på lerret
82x88
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: H. Finne-Grønn Paris 38
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1945, kat.nr. 50. Kunstnernes Hus, Oslo 1952, kat.nr. 35.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000