Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Fra et fiskerleie 1923

Olje på lerret
57x68
Signert og datert nede t.v.: Stenersen 23

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000