Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Fra et fiskerleie 1923
Olje på lerret
57x68
Signert og datert nede t.v.: Stenersen 23
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000