Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Sømme, Jacob (1862-1940)
Havneparti 1911

Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.h: Jacob Sømme 1911

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000