Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Intermesso

Olje på lerret
92x73
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Signert, datert 1956 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000