Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Intermesso

Olje på lerret
92x73
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Signert, datert 1956 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00