Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Landskap med figurer

Olje på plate
46x36
Signert nede t.v.: A Ekeland

Signert og datert på baksiden av platen: Arne Ekeland 50.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000