Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Akt 1983

Akvarell på papir
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 83

Malt på et skisseblad med hullkant t.v.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 16 500