Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Jorde, Lars (1865-1939)
Middagssol, Sjodalen 1911

Olje på lerret
74x90
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde -11

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Panama - Pacific International Exposition.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering