Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Vinterlandskap med allé 1918

Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 18.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000