Torriset, Kjell(1950-)
Portrett av fjellklatrer
Olje på lerret
74x59
Usignert
Signert og datert på baksiden av lerretet: K. Torriset. 1977. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00