Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Torriset, Kjell (1950-)
Portrett av fjellklatrer

Olje på lerret
74x59
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: K. Torriset. 1977. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering