Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Mor og barn
Olje på lerret
60x73
Usignert
Signert på baksiden, på blindrammen: R Th. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Olje på lerret
60x73
Usignert
Vurdering