Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Mor og barn

Olje på lerret
60x73
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: R Th. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering