Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Mor og barn

Olje på lerret
60x73
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: R Th. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00