Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Tre generasjoner 1937

Olje på lerret
145x193
Signert og datert nede t.h.: R. Th 37

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 121, med tittel: Tre generasjoner, under året 1937.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 220 000