Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Riis, Bendik (1911-1988)
Leif i stolen 1943

Olje på plate
46x38
Signert, datert og påtegnet med tittel nede: Bendik Riis december 1943 Leif i stolen

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 500