Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med fiskere 1887

Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1887-

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000