Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Dampbåt i Nærøfjord

Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: AN

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Nærøfjord.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000