Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Müller, Morten (1828-1911)
Folkeliv ved innsjø 1875

Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering