Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Nielsen, Carl(1848-1908)
Elvelandskap med gård 1883

Olje på lerret
37x63
Signert og datert nede t.v.: Carl Nielsen 1883.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000