Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Nielsen, Carl (1848-1908)
Elvelandskap med gård 1883

Olje på lerret
37x63
Signert og datert nede t.v.: Carl Nielsen 1883.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering