Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Skogslandskap med innsjø 1888

Olje på lerret
34x44
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller - 88

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00