Moe, Terje(1943-2004)
Arkitektur og sypress
Olje på lerret
60x80
Signert nede t.h.: T Moe
Påtegnet med tittel og datert 1994 på baksiden, på blindrammen.
Galleri Haaken 1997.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000