Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Moe, Terje (1943-2004)
Arkitektur og sypress

Olje på lerret
60x80
Signert nede t.h.: T Moe

Påtegnet med tittel og datert 1994 på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Galleri Haaken 1997.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering