Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Opffer, Ivan(1897-1980)
Portrett av Knut Hamsun 1939

Fettstift på papir
36x44
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Knut Hamsun af Ivan Opffer til Berlingske søndag 1939

Påtegnet midt på t.v.: 4 sb Streg.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 1 200