Opffer, Ivan(1897-1980)
Portrett av Knut Hamsun 1939
Fettstift på papir
36x44
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Knut Hamsun af Ivan Opffer til Berlingske søndag 1939
Påtegnet midt på t.v.: 4 sb Streg.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 1 200