Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Erixson, Sven (1899-1970)
Hode

Akvarell på papir, lysmål
43x33
Signert oppe t.v.: Sven Erixson Söndrum

Påtegnet på baksiden: "Godkjent som et egenhendig arbeid S. Erixson: Jäg Sven Erixson har målad denna akvarel... Godkjennes hermed 7.6 1960 Söndrum. S. Erixson".

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000