Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Rom, Per (1903-1985)
Kvinne og mann med hest og sau 1943

Olje på plate
60x70
Signert og datert nede t.h.: Per Rom 43

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000