Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Capri 1952

Olje på lerret
46x59
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Capri 1952

Statens Kunstutstilling, Oslo 1955, kat.nr. 113.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00