Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Risberg, Harald (1917-1996)
Garnbøtere 1959

Olje på lerret
66x82
Signert og datert nede t.h.: Risberg 59.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering