Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Risberg, Harald(1917-1996)
Garnbøtere 1959

Olje på lerret
66x82
Signert og datert nede t.h.: Risberg 59.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000 med forbehold