Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinne med hatt

Olje på lerret
41x32
Signert nede t. v.: C Krohg

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering