Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinne med hatt

Olje på lerret
41x32
Signert nede t. v.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00