Krohg, Christian(1852-1925)
Gammel mann
Olje på lerret, oppklebet på plate
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 35 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 35 000