Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Gammel mann

Olje på lerret, oppklebet på plate
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 35 000