Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Parklandskap med tjern

Olje på lerret
38x56
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering