Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Parklandskap med tjern
Olje på lerret
38x56
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
38x56
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering