Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Hansen, Bjarne(1890-1976)
Landskap med hus 1929

Olje på lerret
74x64
Signert og datert nede t.v.: Bj Hansen. 29.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500