Hansen, Bjarne(1890-1976)
Landskap med hus 1929
Olje på lerret
74x64
Signert og datert nede t.v.: Bj Hansen. 29.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
74x64
Vurdering