Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Hansen, Bjarne (1890-1976)
Landskap med hus 1929

Olje på lerret
74x64
Signert og datert nede t.v.: Bj Hansen. 29.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering