Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Henrik Wergeland på Veslebrunen

Litografi, lysmål
29x26
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering