Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1955
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 55
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 10 000–12 000