Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Enger, Erling (1899-1990)
Åkerlandskap 1955

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 55

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000