Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kollwitz, Käthe (1867-1945)
Mødre med barn

Litografi, lysmål
44x33
Signert nede t.h.: Käthe Kollwitz

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000