Kollwitz, Käthe(1867-1945)
Mødre med barn
Litografi, lysmål
44x33
Signert nede t.h.: Käthe Kollwitz
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Litografi, lysmål
44x33
Vurdering