Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Dyr i kamp
Tresnittplaten
48x63,5
Signert nede t.v.: LE
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: L. Eikaas " Dyr i kamp" 1955.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000