Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Dyr i kamp

Tresnittplaten
48x63,5
Signert nede t.v.: LE

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: L. Eikaas " Dyr i kamp" 1955.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000