Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Dyr i kamp

Tresnittplaten
48x63,5
Signert nede t.v.: LE

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: L. Eikaas " Dyr i kamp" 1955.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000