Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Portrett av ung pike

Akvarell på tykt papir
37x26
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000