Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Portrett av ung pike

Akvarell på tykt papir
37x26
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 8 500