Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Hardt vær

Olje på lerret
50x68
Signert nede t.h.: C. Krohg

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000