Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Hardt vær

Olje på lerret
50x68
Signert nede t.h.: C. Krohg

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 35 000