Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Ulving, Even (1863-1952)
Høstdag ved Åsgårdstrand

Olje på lerret
42x58
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Høstdag ved Aasgaardstrand".

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering