Ulving, Even(1863-1952)
Høstdag ved Åsgårdstrand
Olje på lerret
42x58
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Høstdag ved Aasgaardstrand".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000