Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Storstein, Aage (1900-1983)
Kystlandskap 1922

Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Aa. Storstein Juni -22

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500