Storstein, Aage(1900-1983)
Kystlandskap 1922
Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Aa. Storstein Juni -22
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500
Olje på lerret
62x50
Vurdering