Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Jacobsen, Sophus (1833-1912)
Mann i landskap med hus

Olje på lerret
32x45
Signert nede t.v.: SJ.

Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Af S Jacobsen (...) Vundet ved Kunstfore-ningens Udlodning November 1856."

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000