Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Seilskute ved kyst

Olje på lerret
63x90
Signert nede t. h.: Nils Hansteen

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000