Hansteen, Nils(1855-1912)
Seilskute ved kyst
Olje på lerret
63x90
Signert nede t. h.: Nils Hansteen
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
63x90
Vurdering