Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Sandberg, Einar (1876-1947)
Vår i Åretta 1934

Olje på lerret
65x73
Signert og datert nede t.h.: Einar Sandberg. 34.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Årettadalen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 170, med tittel: Vår i Åretta.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering