Sandberg, Einar(1876-1947)
Vår i Åretta 1934
Olje på lerret
65x73
Signert og datert nede t.h.: Einar Sandberg. 34.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Årettadalen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 170, med tittel: Vår i Åretta.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000