Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Laureng, Theodor (1879-1929)
Skogslandskap med foss 1902

Olje på lerret
74x67
Signert og datert nede t.h.: Laureng 02

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering