Laureng, Theodor(1879-1929)
Skogslandskap med foss 1902
Olje på lerret
74x67
Signert og datert nede t.h.: Laureng 02
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Olje på lerret
74x67
Vurdering