Aulie, Reidar(1904-1977)
Skjærgårdslandskap
Olje på plate
37x49
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
37x49
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering