Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Aulie, Reidar (1904-1977)
Skjærgårdslandskap

Olje på plate
37x49
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering