Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus 1971
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz-71
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
50x61
Vurdering