Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med hus 1971

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz-71

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500